Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету менеджменту відвідали запорізьку гімназію

Представники факультету менеджменту відвідали запорізьку гімназію

02.12.2016 15:47 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту профорієнтація

Про цікаву та актуальну професію менеджера розповіли сьогодні студенти-першокурсники Запорізького національного університету старшокласникам Запорізької гімназії № 71, майбутнім абітурієнтам. Розповіли не нудними і стандартними фразами, а цікаво, яскраво, весело і творчо.

У формі виступу КВК студенти донесли гімназистам усі переваги і навіть труднощі діяльності менеджерів. І типові офісні ситуації, і міні-корпоратив, і навіть службовий роман яскраво представила команда першокурсників. Майбутні управлінці вразили присутніх і грою на саксофоні, і проникливими словами про кохання, і запальними танцями. Самі студенти щойно розпочали навчання, а вже закохалися у цю професію.
Учні гімназії отримали можливість поринути у справжнє життя офісних працівників. Вони побачили, що це робота енергійна та багатогранна.
Недавно випускниця цієї школи, а зараз вже студентка факультету менеджменту Олександра Орленко представила присутнім свою нову дружню родину менеджерів та подякувала учителям навчального закладу за отримані міцні знання. «Хто не мріє стати менеджером, той, швидше за все, уже ним є», - відзначила дівчина. Детальніше про факультет розповіли заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи Андрій Кургузов і завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов. Вони познайомили старшокласників із напрямами діяльності факультету і нагадали, що ЗНУ запрошує у 2017 році майбутніх менеджерів приєднатися до дружного і творчого колективу.
Фотогалерея: https://vk.com/album-3183283_239766972

Факультет менеджменту