Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі економічного факультету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції у Празі

02.12.2016 16:00 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет академічна мобільність

Завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу економічного факультету, професор Олександр Кендюхов та викладачі кафедри – доцент Олександр Череп та Ірина Нагаєць взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти», яка відбулась у Празі 22-23 листопада.

Конференцію відкрив професор Кембриджського університету Вадим Стрелковський. З докладом про роль і значення міжнародної наукової асоціації у розвитку та інтернаціоналізації освіти виступив професор Олександр Кендюхов. Науковці з України, Чехії, Польщі, Німеччини та Молдови обговорювали питання кроскультурної комунікації, стан та перспективи розвитку освіти в європейських країнах світу, залежність сталого економічного розвитку від якісного освітнього процесу тощо.
На конференції викладачі кафедри управління персоналом і маркетингу:доцент Череп О.Г. виступив з доповіддю на тему «Процес розвитку стратегії формування економічного механізму інноваційної діяльності підприємств машинобудування», а к.е.н. Ірина Нагаєць з доповіддю на тему «Сучасні тенденції розвитку маркетингових комунікацій на українському ринку», обмінялись досвідом роботи з викладачами празького Карлового університету, Празького інституту підвищення кваліфікації, Вроцлавського університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Черкаського національного технічного університету, Національної академії наук України, тощо.

Економічний факультет