Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ пройшли стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації

Викладачі ЗНУ пройшли стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації

Викладачі ЗНУ пройшли стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації
02.12.2016 16:12 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет академічна мобільність

Викладачі кафедри управління персоналом і маркетингу економічного факультету Олександр Череп та Ірина Нагаєць пройшли стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації, де перебували з 20 по 27 листопада.

Програма стажування включала два модулі. На першому модулі «Освітні системи Європейського союзу» були розглянуті питання шляхів розвитку вищої освітньої школи Європейського Союзу, сучасні освітні технології, які використовуються в онлайн та дистанційних програмах освіти. Також викладачі кафедри управління персоналом та маркетингу прослухали лекції професора Кембриджського університету Вадима Стрелковського про позитивні та негативні тенденції дослідницької наукової роботи, правила написання міжнародних наукових праць, їх юридичне оформлення, стандарти та інтернет-ресурси Scopus, методи підготовки освітніх та наукових матеріалів. Професор Карлового університету Інна Кабелькова прочитала лекції про освітні стратегії та програми чеських університетів.
На другому модулі «Управління інтернаціональними проектами у вищій освітній школі» викладачі ознайомилися з правилами створення інтернаціональних наукових проектів, як індивідуальних так і загальноуніверситетських, а також інтернаціональних. У програму стажування також входили лекції з інформацією про фонди, гранти, програми та проекти Європейського Союзу, правила та методологію складання тендерної документації, бюджетування.

Економічний факультет

Схожі новини