Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП спільно з ЕПК провели квест, присвячений проблемам здоров’я

Факультет СПП спільно з ЕПК провели квест, присвячений проблемам здоров’я

05.12.2016 10:27 Все Головні новини Факультети Економічний Факультет СПП ЕПК соціальний працівник соціальний педагог

Квест «Здорова молодь – здорова нація» також організували у ЗНУ й із нагоди 25-річчя факультету соціальної педагогіки та психології. Організаторами заходу виступили декан Ольга Пономаренко, завідувач кафедри соціальної педагогіки Наталія Заверико, викладач кафедри соціальної педагогіки Олена Шулькевич, магістри та студенти 1 та 4 курсів спеціальності «Соціальна педагогіка», а також представники Економіко-правничого коледжу, зокрема його викладач Катерина Тарасова (до речі, випускниця факультету СПП). Крім того, захід також пройшов з нагоди проведення в ЕПК тижня популяризації спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».

Учасниками квесту стали студенти першого та другого курсів спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» Економіко-правничого коледжу ЗНУ, яких об’єднали у 4 команди на чолі із капітанами. Завдання квесту, напередодні Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом, присвятили проблемам здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та формуванню здорового способу життя у дітей та молоді.
Як відзначили організатори, головна мета учасників квесту – набрати якомога більше балів, обійшовши 4 «станції», на яких гравців перевіряли на знання зі здорового способу життя дітей та молоді. Студенти – соціальні педагоги першого та четвертого курсів – виступили керівниками різних «станцій» («Раціональна» , «Креативна», «Інтелектуальна», «Практична»).
Станції розмістили у різних корпусах університету. Під час квесту гравці демонстрували спільні дії, створювали скульптуру здоров’я, дискутували про «міфи» та реальні факти у сфері ВІЛ/СНІДу, визначали ознаки захворювання на ВІЛ та прояви туберкульозу.
Відтак, учасники квесту показали гарні знання про здоровий спосіб життя, про шляхи збереження здоров’я сучасної молоді. Перемогу отримала команда учасників другого курсу зі спеціальності «Соціальна педагогіка» на чолі з капітаном Евгенією Царегородцевою.
Декан факультету соціальної педагогіки Ольга Пономаренко нагородила студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ почесними грамотами. Всі учасники отримали кишенькові довідники для підлітків, брошури та інформаційні матеріали про ВІЛ/СНІД. Завідувач кафедри соціальної педагогіки Наталія Заверико подарувала книжки для поглиблення знань із соціальної педагогіки та запросила студентів коледжу завітати до факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, щоб познайомитись із перевагами подальшого навчання на факультеті.
Представники факультету соціальної педагогіки та психології виловили щиру подяку партнерам заходу за надану винагороду для учасників квесту (солодощі та цінні призи): Центру медичної допомоги підліткам і молоді «Клініка, дружня до молоді», Благодійному фонду «Сподівання» та Первинній профспілковій організації ЗНУ.
Крім того, викладачі підкреслили, що проведення таких заходів допомагає студентам усвідомити важливість та зміст професій «Соціальний працівник» та «Соціальний педагог» й знайти своє покликання, як під час продовження навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ після коледжу, так і вже у дорослому професійному житті.
Фотогалерея: https://vk.com/album-3183283_239877717

Факультет СПП