Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ допомогла оформити субсидії 625 студентам – мешканцям гуртожитків

Профспілка ЗНУ допомогла оформити субсидії 625 студентам – мешканцям гуртожитків

Профспілка ЗНУ допомогла оформити субсидії 625 студентам – мешканцям гуртожитків
05.12.2016 16:33 Все Головні новини Субсидія студентський гуртожиток

На цьому тижні, як повідомив голова первинної профспілкової організації ЗНУ Борис Павловський, завершується робота із централізованого подання заяв на субсидії. 8 грудня відбудеться останній у цьому році візит представників районного відділу (Олександрівський район) соціального захисту населення, під час якого претенденти на отримання субсидій зможуть подати документи, які їм допомогли оформити і зібрати співробітники університетської профспілки та бухгалтерії ЗНУ.

Борис Степанович коментує: «На сьогодні ми отримали 625 заяв від студентів, які мешкають в університетських гуртожитках. Протягом трьох місяців поспіль співробітники профспілки вишу, у тому числі її студентського сектора, здійснювали централізовану допомогу студентам у складанні заяв та комплектуванні необхідної для подання документації (заява, декларація про доходи, довідка від бухгалтерії ЗНУ про доходи студента, склад сім’ї, прописка, тарифний план тощо). Працівники ППО ЗНУ увесь цей час проводили роз’яснювальну роботу серед мешканців гуртожитків, до якої долучилися і коменданти, вивішували оголошення, інформували молодь у соцмережах тощо. Відтак цього року охочих оформити субсидію на житлово-комунальні послуги виявилося майже на 150 осіб більше, ніж торік. Наразі профспілка припиняє цю роботу, адже розпочинається підготовка до зимових свят і канікул, Відтак, усі, хто не встиг за цей час звернутися до наших фахівців, можуть відвідати районні відділи субсидій самостійно».
Нагадаємо, що допомога представників ППО ЗНУ значно скоротила час на оформлення пакету документів та похід до районного відділу соціального захисту населення і спростила саму процедуру щодо зібрання пакету необхідних документів. Ще є можливість встигнути оформити заяви на субсидії разом із працівниками університетської профспілки, а 8 грудня (четвер) зустрітися із фахівцями відділу субсидій. Адже наприкінці навчального року – після здійснених бухгалтерією ЗНУ перерахунків із врахуванням коштів субсидії – мешканці студентських гуртожитків ЗНУ, які вчасно потурбувалися про оформлення цієї державної допомоги, отримають повернення невитраченої грошової суми, яка буде перерахована або на оплату проживання у гуртожитку на наступний рік, або перерахована на карту для виплат (випускникам). Економія коштів для тих, хто оформив житлово-комунальну допомогу, залежно від рівня доходів студента складає – від 6 грн на місяць до половини від повної суми оплати за гуртожиток.
З питань оформлення субсидії студенти можуть звертатися до ППО ЗНУ: кім. 209, 4 корпус – з 9.00 до 17.00; збір документів здійснюється у кабінеті студентського сектору профспілки №311 у 4 навчальному корпусі. Графік прийому студентів і усю необхідну інформацію (список документів, порядок заповнення, повідомлення про зустрічі із представниками відділів субсидій тощо) для тих, хто бажає оформити субсидію, можна знайти на офіційному сайті університету – на сторінці ППО ЗНУ. Консультації за тел.: 228-75-27, 228-76-05.

Олена Хлистун

Схожі новини