Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дмитро Вороновський – золотий призер Чемпіонату Європи з важкої атлетики

Дмитро Вороновський – золотий призер Чемпіонату Європи з важкої атлетики

Дмитро Вороновський – золотий призер Чемпіонату Європи  з важкої атлетики
06.12.2016 09:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Студент 2 курсу спеціальності «фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Дмитро Вороновський уперше у своїй кар'єрі став чемпіоном Європи з важкої атлетики. Успіх історичний не тільки для молодого спортсмена, але і для обласної федерації важкої атлетики: останній раз на вищому щаблі п'єдесталу пошани чемпіонатів Європи представники нашого регіону стояли чотирнадцять років тому.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 і 23 років приймає Ізраїль. Україна відправила в Ейлат делегацію з 29 спортсменів. Серед них – чотири вихованці Запорізької обласної федерації важкої атлетики: Дмитро Вороновський (56 кг), Кирило Пирогов (85 кг) – студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» ЕПК, Костянтин Рева (105 кг) і Ганна Панова (69 кг).
Уже в перший день змагань виправдав довіру тренерського штабу збірної Дмитро Вороновський. Із результатами – у ривку 105 кг («бронза») і в поштовху 128 кг («золото») і сумою 233 кг («золото») спортсмен став чемпіоном Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років.
Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ вітає Дмитра і його тренера Олександра Слободянюка з відмінним виступом та бажають студенту нових спортивних досягнень!

Економіко-правничий коледж