Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету отримали змогу поставити запитання експерту Місії ОБСЄ в Україні

Студенти юридичного факультету отримали змогу поставити запитання експерту Місії ОБСЄ в Україні

Студенти юридичного факультету отримали змогу поставити запитання експерту Місії ОБСЄ в Україні
06.12.2016 10:17 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна діяльність навчання

На запрошенням Центру верховенства права Українського католицького університету спільно зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ 5 грудня в конференц-залі УКУ провели презентацію цілей та поточної діяльності Місії ОБСЄ в Україні. У заході взяли участь студенти та дослідники, правники, представники громадянського суспільства та зацікавлені в діяльності СММ ОБСЄ в нашій країні. Долучилися до презентації і студенти юридичного факультету ЗНУ, які приєдналися до заходу у форматі відео-конференції.

Участь у презентації представників ЗНУ стала можливою завдяки ініціативі декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць.
Упродовж заходу усі охочі мали можливість дізнатися про поточну діяльність цієї міжнародної організації, її цілі та задачі. Також вони скористалися можливістю безпосередньо поспілкуватися з експертом Місії ОБСЄ Майклом Салліваном та поставити його запитання. Студенти ЗНУ відзначили корисність й інформативність таких міжнародних просвітницьких заходів та подякували керівництву факультету за можливість отримати корисні та сучасні знання.

Юридичний факультет

Схожі новини