Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК влаштували дебати про вплив телебачення на свідомість людей

Студенти ЕПК влаштували дебати про вплив телебачення на свідомість людей

Студенти ЕПК влаштували дебати про вплив телебачення на свідомість людей
06.12.2016 10:32 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Тиждень популяризації соціальної роботи дебати

Відповідно до плану Тижня популяризації спеціальності «соціальна робота» в Економіко-правничому коледжі ЗНУ студенти групи К 13-14 провели інтелектуальну гру «Дебати» на тему: «Телебачення маніпулює масовою свідомістю людей». Захід відбувся за ініціативи професора кафедри соціології факультету соціології та управління Володимира Скворця.

У дебатах брали участь дві команди, одна з яких відстоювала, а інша заперечувала цю тезу. До складу команди «ствердження» входили Кристина Онищенко, Кристина Куватова та Вікторія Маловічко. У складі другої команди заперечення були: Кирило Кузін, Катрін Мальонкіна та Андрій Державін.
Суддя та присутні на заході відзначили певні переваги команди заперечення в цій грі. Але головне, що захід допоміг усім гравцям та глядачам краще розібратися в темі дебатів.
І хоча дебатерам-початківцям ще треба вдосконалювати своє вміння відбирати інформацію за темою, будувати лінії аргументації, вміння тримати себе перед аудиторією, у них, на думку журі, є головне: бажання грати в “Дебати”. Усі студенти ЕПК розуміють, що ця діяльність формує дуже важливі вміння та якості особистості студента.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини