Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Коло добра на допомогу студентам ЗНУ

Коло добра на допомогу студентам ЗНУ

06.12.2016 11:01 Все Головні новини Благодійність допомога студентам вистава центр культури

Третього грудня у виші відбулася прем’єра шоу-вистави про «реальне» кохання» - спектакль «Казка без моралі» авторів Сергія та Олексія Михайлових від Центру культури вишу. Благодійний вечір провели на підтримку студентів ЗНУ Катерини Маслій та Максима Каманова, які зараз знаходяться у лікарні у важкому стані. Вартість лікування складає приблизно 180 тисяч гривень для кожного. Уже чимало коштів вдалося зібрати для них силами дружної родини Запорізького національного університету. Але боротьба з хворобою триває. Так, під час вистави її організатори – представники Центру культури ЗНУ – змогли зібрати близько 3 000 гривень.

До проведення спектаклю долучився шоу-театр «Profi-ART» (художній керівник Неліанна Ласкарі), постановкою опікувався заслужений діяч мистецтв України Віталій Денисенко, а ролі виконали самі студенти Запорізького національного університету: Богдан Калугін (Цар), Едуард Бойко (Іван, начальник палацової охорони), Давид Зуб (Іван-оповідач, він же – Іван у літньому віці), Валерія Філоненко (Діана, принцеса), Андрій Щеглов (Кальян, Хан кочових племен), Віктор Посунько (Радник, Даромисл Акакійович), Ліна Ващенко (Міністр Троянда Градимирівна), Данило Сапожніков (Придворний), Слава Задорожня (Варвара, Служниця Діани), Євгенія Губенко (Сивка, вона ж Сивка-Бурка, яка вміє говорити).

Нагадаємо, контакти для допомоги Катерині Маслій: т.0501746129 (Наталія Валеріївна) та карта «Приватбанк» № 5168755934941713 (сестра Маслій Єлизавета Олегівна). Контакти для допомоги Максиму Каманову: т. матері: 0684517230, 0957909883 та карта «Приватбанк» № 5168 7573 1739 6002 - Каманова Поліна Георгіївна (мама). Фотогалерея заходу від Центру культури: https://vk.com/culture_goodcompany?z=album-29998935_238616794

Марія Канцелярист