Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ пропонує охочим закордонний різдвяний тур

Профспілка ЗНУ пропонує охочим закордонний різдвяний тур

Профспілка ЗНУ пропонує охочим закордонний різдвяний тур
06.12.2016 12:43 Все Головні новини

Напередодні новорічних та різдвяних свят первинна профспілкова організація ЗНУ відкриває традиційний сезон подорожей для студентів та співробітників університету, які прагнуть збагатити своє життя новими емоціями, враженнями, знайомствами, розширити своє світосприйняття.

Так, за словами голови профспілки Бориса Павловського, цієї зими співробітники структурного підрозділу підготували цікавий екскурсійний проект, а саме: з 5 по 8 січня ППО ЗНУ пропонує провести різдвяні дні в закордонній подорожі за маршрутом «Одеса – Брашов – Бухарест – Русе – Варна – Ізмаїл – Одеса». У вартість туру входять екскурсії (міста Брашов, Бухарест і Варна), а також ця подорож передбачає екскурсії до фортеці Ришнов і замку «Графа Дракули».
Так, у перший день екскурсії 5 січня запланований виїзд з Одеси, перетин кордону, переїзд до Брашова, поселення в готель, нічна екскурсія з факелами старим містом – одним із найгарніших середньовічних міст Румунії. 6 січня учасники туру зможуть побачити величну християнську фортецю Ришнов, яка майже 300 років слугувала обороною проти турецьких військ, а також замок «Графа Дракули» та столицю Румунії – Бухарест. 7 січня в програмі екскурсії «Морська столиця Болгарії - Варна» з чудовими пам’ятками епохи Римської та Візантійської імперій та дивовижна архітектура міста.
Крім того, учасники екскурсії зможуть відчути гостинність болгар, ознайомившись із чорноморським містом Балчиком, фольклором, звичаями і традиціями цього народу в «Болгарському селищі», відвідати Ботанічний сад, монастир Аладжа та винну дегустацію.
На 8 січня запланований перетин території Болгарії та Румунії, прибуття до Ізмаїлу та Одеси.
Вартість екскурсії для студентів, дорослих, пенсіонерів та дітей буде різною.
Так, вартість цієї подорожі для дорослих без візи – 4400 гривень, для дітей до 12 років складає 3600 гривень, для дітей до 16 років – 3800 гривень, для студентів – 4400 гривень, для пенсіонерів – 4400 гривень, для дорослих - 5400 гривень. Ця сума включає вартість туру + віза + проїзд (Дніпро-Одеса-Дніпро).
Зазначимо, що всі охочі можуть залишити свої заявки до 10 грудня.
Крім того, для студентів наприкінці січня буде організована поїздка до Львова. Тож, всі охочі можуть звертатись за довідками до 4 навчального корпусу, аудиторія 209, 212, 311 або за тел.: 067-810-82-48, 099-455-25-98.