Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представників ЕПК нагородили у Всесвітній день волонтера

Представників ЕПК нагородили у Всесвітній день волонтера

Представників ЕПК нагородили у Всесвітній день волонтера
06.12.2016 14:39 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж волонтерська діяльність нагородження

5 грудня в ПК «Орбіта» відбулося урочисте святкування Міжнародного дня волонтера. Запорізьких волонтерів від імені голови Запорізької обласної держаної адміністрації Костянтина Бриля привітали начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. та в.о. директора КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради Михайло Шатухо.

Цього року відзначили волонтерів з усієї області: надійшло 214 заявок на нагородження. З них 67 осіб отримали книжку волонтера та 147 – подяки за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в Запорізькій області, проявлену соціальну ініціативу, небайдужість до майбутнього рідного краю. Волонтери отримали нагороди у п’яти номінаціях: ековолонтерство, волонтерство у сфері дозвілля та розвитку дітей, робота з учасниками АТО та військовослужбовцями, робота з людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями, робота з молоддю та популяризація здорового способу життя.
Приємно зазначити, що серед нагороджених були представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ, зокрема відзначили Подяками трьох волонтерів-активістів. Це –голова волонтерського сектору студентської ради коледжу, студентка 2 курсу спеціальності правознавство Дарина Лебедєва, студент 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Кирило Кузін і студент 4 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Дмитро Ковальов.
Треба зазначити, що Дарина та Кирило отримали «Особисту книжку волонтера», яка є аналогом трудової книжки, де фіксується і підтверджується відомість про досвід волонтерської діяльності. Ця книга – доказ і підтвердження роботи волонтера, а також вона є помічником в конкурсних відборах у соціальних або навчальних проектах і програмах.
Наприкінці заходу присутніх на святі чекала яскрава творча програма від талановитої молоді Запорізького краю. Вони влаштували для глядачів яскравий концерт запорізьких артистів.

Ірма Федючок

Схожі новини