Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обговорили актуальні проблеми державознавства

На юридичному факультеті обговорили актуальні проблеми державознавства

07.12.2016 09:09 Все Головні новини Факультети Юридичний

6 грудня на юридичному факультеті за ініціативою кафедри історії і теорії держави та права відбулась студентська конференція «Актуальні проблеми державознавства», присвячена Всеукраїнському Тижню права. Також співорганізаторами виступив Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України. В заході взяли участь студенти 1го курсу, які виступили з доповідями, що доповнювалися інтерактивними матеріалами.

На початку заходу декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць зазначила, що тематика конференції є вкрай актуальною, зважаючи на ті процеси державотворення, що відбуваються сьогодні в Україні. Модераторами студентської конференції виступили професор Дмитро Єрмоленко та доцент Олександр Ганзенко.
Виступи студентів 1 курсу юридичного факультету Юлії Носаль, Валентини Кривонос, Юлії Діденко, Тетяни Опришко, Валерія Ланга, Олександра Вощенка та інших були присвячені актуальним проблемам пізнання формальних та змістовних властивостей держави, серед яких загальні закономірності виникнення держави, сутність держави, формаційний та цивілізаційний підходи до типології держави, сучасні проблеми форми держави тощо. Також студенти задавали питання доповідачам, обговорювали спірні питання та висловлювали своє бачення щодо майбутнього держави як правового явища. Бурхливі суперечки викликали питання щодо процесів глобалізації, які справляють величезний вплив на сучасні держави.
Найкращі виступи були відзначені грамотами.