Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучилися до обговорення ключових питань проведення вступної кампанії-2017

Представники ЗНУ долучилися до обговорення ключових питань проведення вступної кампанії-2017

Представники ЗНУ долучилися до обговорення ключових питань проведення вступної кампанії-2017
07.12.2016 10:47 Все Головні новини Приймальна комісія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія-2017 зовнішнє незалежне оцінювання

Шостого грудня на базі Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпро) відбулася регіональна нарада-семінар із питань організації і проведення прийому вступників у 2017 році до вищих навчальних закладів та наукових установ, що здійснюють підготовку фахівців за освітніми ступенями бакалавра, магістра та доктора філософії, усіх форм власності та сфери управління. Запорізький національний університет на заході представляли: відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, провідний фахівець приймальної комісії Ганна Скачкова та в.о. завідувача лабораторії інформаційних систем і комп’ютерних технологій Руслана Шевченко.

На початку заходу його учасників привітали: головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення вищої освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Дмитро Кумков, директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова та модератор заходу – ректор Українського державного хіміко-технологічного університету Олександр Пивоваров. Вони наголосили на важливості таких зустрічей представників усіх вишів регіону для злагодженого проведення вступної кампанії наступного року у відповідності до всіх вимог, що увійшли до «Правил прийому до вищих навчальних закладів України».
Дмитро Кумков розповів про новації вступної кампанії-2017, зумовлених реформуванням вітчизняної системи освіти. Окремо він зупинився на найважливіших із них, згадавши про поняття «квота-1», «квота-2» та «квота-3», які включені до нормативних документів, що забезпечують регулювання проведення вступної кампанії-2017, про те, що вступники матимуть можливість подавати сертифікати ЗНО як 2017, так і 2016 року тощо.
Марина Горбенко-Хвастунова у своєму виступі розглянула такі питання, як перебіг сесій зовнішнього незалежного оцінювання, його цьогорічні особливості, терміни реєстрування задля участі в ЗНО, отримання його учасниками сертифікатів тощо.
Перед присутніми також виступили начальник відділу захисту інформації Єдиної державної електронної бази з питань освіти Сергій Місюра та завідувач сектору переміщених ВНЗ Департаменту вищої освіти МОН України Світлана Кретович. Під час зібрання представники вищих навчальних закладів розглянули процедуру організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році, технічні нововведення в проведення сесій ЗНО та вступної кампанії, забезпечення можливості участі в атестаційних та вступних випробуваннях для абітурієнтів пільгових категорій тощо. Представники ЗНУ взяли активну участь в обговоренні запропонованих їхній увазі важливих тем.

Таміла Тарасенко

Схожі новини