Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Участь студентів ЗНУ в екологічній акції, ініційованій указом Президента України

Участь студентів ЗНУ в екологічній акції, ініційованій указом Президента України

12.11.2007 16:12

На Хортиці відбулася урочиста висадка дерев, організована Асоціацією громадських організацій «Інститут екології і краєзнавства «Запорозький край» на виконання указу Президента «Про проведення акції «Озеленення країни – спадщина для майбутніх поколінь».

На запрошення організаторів, в акції взяли участь депутати обласної ради, співробітники Інституту екології і краєзнавства, студенти Запорізького національного університету. Так, представники нашого університету - сорок другокурсників біологічного факультету на чолі із заступником декана з виховної роботи Оксаною Ткачук - висаджували дерева різноманітних порід, переважно, молоді дубки в районі балки «Ганівка». Вони також мали змогу поспілкуватися з організаторами та домовитися про подальше сумісне проведення екологічних заходів.

Як повідомила Оксана Ткачук, це вже четверта з початку навчального року акція з благоустрою та озеленення довкілля, у якій беруть участь студенти факультету. Майбутні біологи добре розуміють необхідність подібних дій для покращення екологічної ситуації в нашому місті й не бажають залишатися осторонь.

Таміла ТАРАСЕНКО