Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ під час участі в благодійному марафоні зібрали 10 тисяч гривень на підтримку українських воїнів та їхніх родин

07.12.2016 15:10 Все Головні новини волонтерська діяльність Центр культури благодійний марафон свято

У Запорізькому національному університеті багато уваги приділяють багатоплановій волонтерській діяльності. Його викладачі, співробітники та студенти завжди ладні підтримати тих, хто потребує допомоги. Тож і зараз представники всіх факультетів та структурних підрозділів університету не залишаються осторонь від благодійних акцій, спрямованих на збір коштів на допомогу українським воїнам, які захищаються усіх нас під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Зокрема, вже традиційною стала участь ЗНУ в Обласному благодійному марафоні до Дня Збройних сил України. Цього разу представники університету зібрали 10 000 гривень, які передали на потреби армії, учасників АТО та підтримку сімей загиблих солдатів.

6 грудня, у День Збройних сил України, відбулося урочисте підбиття підсумків благодійного марафону. Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Володимир Волков і голова студентської ради ЗНУ Антон Назаренко передали організаторам заходу подарунковий сертифікат на суму в 10 000 гривень.
При цьому Володимир Волков, звертаючись до присутніх у залі, наголосив: «Усім нам, мешканцям Запоріжжя, варто пам’ятати, що недалеко від нас триває війна. Лінія оборони проходить не лише по межах нашої області, вона перетинає серце кожного з нас. Ми маємо пам’ятати про українських воїнів, чиєму щоденному героїзму та мужності ми завдячуємо мирним небом над головою. Тож викладачі та студенти ЗНУ докладають всіх зусиль, аби допомогти нашим солдатам. Крім участі в таких масштабних проектах, представники всіх факультетів влаштовують акції зі збору коштів на допомогу військовослужбовцям. Також ми радіємо, що можемо допомогти тим воїнам АТО, які після ратних подвигів повертаються до мирного життя: ми надаємо їм можливість опановувати професії, які користуються попитом на ринку праці».
Антон Назаренко, коментуючи участь ЗНУ в благодійному марафоні, наголосив, що волонтерство – серед пріоритетних напрямків діяльності студентського самоврядування в університеті. «У складі студентської ради кожного факультету діє свій волонтерський сектор. Їхня діяльність координується на загальноуніверситетському рівні. Студенти обирають, куди спрямовувати свої зусилля в цьому напрямку: зокрема, вони допомагають захворілим представникам університету збором коштів та виступають донорами. Зараз, перед новорічними святами, ми плануємо відвідати дитячі будинки, аби подарувати їхнім вихованцям свято. І, звісно, ми завжди, не лише під час свята, пам’ятаємо про подвиги українських солдатів та намагаємося підтримати наших захисників із почуттям глибокої вдячності», – зазначає Антон.

Крім того, Запорізький національний університет долучився і до проведення обласного заходу на честь Дня Збройних сил України. Серед учасників концертної програми Уроку мужності, у якому брали участь кращі артисти міських вишів та загальноосвітніх закладів, була і студентка ЗНУ, представниця вокальної студії «Кантилена» Анастасія Ашифіна. Виступ Анастасії дуже сподобався глядачам. які зустріли його бурхливими оплесками.
Таміла Тарасенко