Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання визначили найрозумнішого першокурсника

На факультеті фізичного виховання визначили найрозумнішого першокурсника

08.12.2016 11:48 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання факультет фізичного виховання Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених змагання перемога

5-7 грудня на факультеті фізичного виховання проходила інтелектуальна гра «Найрозумніший першокурсник». Ініціаторами цього заходу стали члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету: Віталій Торба, Катерина Ізмайлова, Віктор Фіберг та Дмитро Кіртока. Гра проводилась за трьома напрямами: «Фізичне виховання та олімпійський спорт», «Туризм» і «Здоров’я людини».

Метою інтелектуальної гри були популяризація фізичної культури та спорту, здорового способу життя, а також сприяння розвитку пізнавальної активності, логічного мислення та розширення кругозору студентів. Участь у заході взяло понад 60 студентів. Їм запропонували різноманітні теми відповідно до напряму секції. Таким чином, гравці змагалися на знання анатомії, географії, біології, біохімії, фізичної культури і спорту, валеології, екології тощо.
За підсумками гри «Найрозумніший першокурсник» у секції «Фізичне виховання та олімпійський спорт» переможцями стали: Андрій Селімов – 1 місце, Яна Войтенко – 2 місце, Данило Кунах – 3 місце. У секції «Туризм» місця розподілилися наступним чином: 1 місце – Олена Шаталова, 2 місце – Діана Стороженко, 3 місце – Дарина Лисенко. У секції «Здоров’я людини»: 1 місце посів Віктор Олехін, 2 місце – Марія Савіна, 3 місце – Аніта Токарчук.
Колектив факультету фізичного виховання вітає переможців та бажає їм подальших творчих успіхів!

Віталій Торба,
голова НТСАДМВ факультету фізичного виховання