Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ визначили володарів Кубка ім. В. Толока з міні-футболу в 2016 році

В ЗНУ визначили володарів Кубка ім. В. Толока з міні-футболу в 2016 році

В ЗНУ визначили володарів Кубка ім. В. Толока з міні-футболу в 2016 році
08.12.2016 11:50 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Фінал кубок Толока з міні-футболу

7 грудня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулись фінальні ігри та урочисте закриття щорічного традиційного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора ЗНУ, професора В’ячеслава Толока.

Команди з різних вишів, які взяли участь у змаганнях пройшли груповий етап і продемонстрували доволі високий рівень гри та професійну майстерність, в результаті чого у фінальні змагання з міні-футболу вийшли 4 команди: ЗНУ, ЗНТУ, КПУ і ЗДМУ. Нагадаємо, що це вже 4 турнір з міні-футболу на кубок ім. В.Толока. В перших двох турнірах в 2013 та в 2014 роках перемогу здобувала команда «Надія ЗНУ», а в 2015 році – команда ЗДМУ.
Суддівську колегію змагань очолив головний суддя змагань, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арестенко. Також до складу суддівської колегії увійшли судді Володимир Бєляєв, Денис Товкач, Сергій та Данило Валуєви.
В грі за 3 місце між командами ЗНУ і ЗНТУ рахунок в першому таймі відкрила команда ЗНТУ, але на 18 хвилині гравець команди ЗНУ Олександр Городецький забив гол і зрівняв рахунок. Протягом гри, яка відзначилась великою кількістю атак з обох сторін, учасники команд продемонстрували всі свої спортивні навички, майстерність, швидкість, влучність і вміння боротись за м’яч. У другому таймі команди розпочали активну боротьбу за перемогу.
Найбільше голів в цьому таймі забили гравці команди ЗНУ Олександр Городецький та Володимир Тесля. Перемогу в грі з рахунком 7:2 здобула команда «Надія ЗНУ».
Фінальна гра між командами ЗДМУ та КПУ виявилась не менш напруженою та емоційною, ніж всі попередні ігри за участю команди ЗДМУ, що дуже порадувало вболівальників. Протягом усієї гри трибуни спортивного комплексу були заповнені любителями міні-футболу, які шалено підтримували свої команди гучними оплесками та скандуванням. Особливо шалено підтримували вболівальники команду ЗДМУ.
Першою рахунок відкрила команда ЗДМУ, але в ході напруженої гри обидві команди продемонстрували яскраву гру. Шалені емоції, як завжди, продемонстрували гравці команди ЗДМУ з Марокко, які боролись за м’яч до останнього. У другому таймі команда КПУ намагалася зрівняти рахунок, проте фінальна гра закінчилась з рахунком 7:4 на користь ЗДМУ. Тож, за підсумками змагань володарем Кубка ім. В. Толока цього року знову, як і в попередньому році стала команда ЗДМУ.
Після матчу відбулася традиційна церемонія нагородження переможців, в якій взяли участь начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Андрій Муштай, начальник Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА Наталія Власова, віце-президент Запорізької обласної асоціації міні-футболу Петро Гончарук, проректор ЗНУ з науково-педагогічної роботи Володимир Волков та донька В’ячеслава Толока Наталія Голубенко.
Із привітальними словами до команд-учасниць та глядачів звернувся проректор ЗНУ з науково-педагогічної роботи Володимир Волков. Він відзначив важливість цього турніру, наголосивши, що традиції цих змагань будуть підтримані і продовжені, а гравці будуть і далі з року в рік підвищувати свою спортивну майстерність.
Вітаючи переможців, начальник Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА Наталія Власова відзначила важливість і необхідність підтримки і розвитку спорту у вищих навчальних закладах нашого запорізького регіону. Також вона висловила сподівання, що подібні змагання дадуть змогу сформувати і підготувати майбутніх зірок футболу, адже фінальні змагання вже демонструють високу майстерність гравців. До цих привітань долучились і інші представники організаційного комітету змагань, які побажали молодим гравцям подальших перемог, звершень та спортивного самовдосконалення.
Подякувала організаторам і учасникам змагань за збереження традицій цього турніру в пам’ять про її батька і колишнього ректора ЗНУ, професора В’ячеслава Толока його донька Наталія Голубенко, яка і вручила кубок переможців команді ЗДМУ. Друге місце в цих змаганнях посіла команда КПУ, третє – Надія ЗНУ і четверте – ЗНТУ. Гравці цих команд були відзначені грамотами і медалями. Крім того, ці чотири команди будуть представляти запорізьку область на всеукраїнських змаганнях з міні-футболу серед студентів.
За результатами фінальних змагань також були визначені «кращий воротар» змагань – Данило Бєліков (КПУ), «кращий захисник» - Зіозіо Фіде (ЗДМУ), «Кращий бомбардир» - Володимир Тесля (Надія ЗНУ), «кращий нападаючий» - Аліф Футхала (ЗНТУ), «кращий гравець» - Ель Адмі Хішам (ЗДМУ).
Також зазначимо, що цінними призами від громадської організації «Союз Православний Радомир» спільно з обласним відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України були відзначені найкращі гравці фінальних матчів: воротар команди ЗНТУ Олександр Дядик, гравець команди «Надія ЗНУ» Олександр Городецький, воротар команди КПУ Денис Бєліков та гравець команди ЗДМУ Зіозіо Фіде. Пам’ятні медалі отримали і члени організаційного комітету, які вручив капітан команди «Надія ЗНУ» Антон Осадчук. Грамотами були нагороджені і представники суддівської колегії фінальних змагань – арбітри: Сергій та Данило Валуєви, Денис Товкач та Володимир Бєляєв.

Олена Переверзєва

Схожі новини