Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кращою у ¼ фіналу Відкритої ліги КВК на Кубок ректора стала команда Економіко-правничого коледжу

Кращою у ¼ фіналу Відкритої ліги КВК на Кубок ректора стала команда Економіко-правничого коледжу

Кращою у ¼ фіналу Відкритої ліги КВК на Кубок ректора стала команда Економіко-правничого коледжу
08.12.2016 11:59 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Центр культури Відкрита ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ свято волонтерська діяльність

Сьомого грудня в Запорізькому національному університеті провели змагання ¼ фіналу Відкритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ. За право вийти у півфінал змагалися десять команд, серед яких були як досвідчені гравці, так і ті, хто цього сезону вийшов на сцену вперше: «Нет парня» (Економіко-правничий коледж ЗНУ) «Панда» (збірна КПУ та ЗНТУ), «Дедушка» (збірна ЗНУ та ЗДІА) «Лихие будни» (КПУ), «Северный единорог» (філологічний факультет), «Ежачий кисель» (факультет соціології та управління), «Не по теме» (факультет журналістики), «Сборная электротехнического факультета» (ЗНТУ), «Тиристорный светодиод» (фізичний факультет), «Come back» (юридичний факультет).

На початку заходу незмінний ведучий ігор Клубу веселих і кмітливих в університеті Олексій Савицький наголосив, що ця гра – особлива не лише тому, що на неї із нетерпінням чекали всі шанувальники КВК. Справа в тому, що організатори гри – співробітники центру культури під керівництвом його директора Юлії Янько – зробили цей захід благодійним. Усі кошти, виручені від продажу квитків, підуть на лікування студентів ЗНУ: Катерини Маслій (факультет соціології та управління) та Максима Каманова (факультет соціальної педагогіки та психології), які потребують допомоги викладачів та студентів вишу. Крім того, усі охочі могли долучитися до акції, поклавши гроші у спеціальні скриньки для збору коштів, які стояли на сцені та біля виходу із зали.
Усі команди взяли участь у двох конкурсах: «П’ять жартів про…» та «Візитівка». Вони обрали для своїх виступів найрізноманітніші теми: від студентського побуту та навчання, стосунків між закоханими та батьками і дітьми до іронічного переосмислення епосу та популярних фільмів про супер-героїв.
Високо оцінило рівень підготовки команд професійне журі у складі: проректора Класичного приватного університету, учасника Вищої ліги КВК та автора команди КВК «Харьковские менты» Дмитра Єрмоленка (голова журі), а також – авторів, учасників відомих запорізьких команд КВК, переможців різнорівневих престижних змагань Микити Налівкіна, Гліба Марченка, Дмитра Муринюка й Ольги Нестеренко, колишньої учасниці відомої команди «3, 4, 2» (юридичний факультет), а зараз депутата міської ради Катерини Костянтинової та директора компанії «Іван-таксі» Івана Шмиглі.
Беззаперечним лідером змагань стала команда «Нет парня» (ЕПК), учасниці якої в загальному заліку набрали 11,4 бали. Для порівняння, команда «Панда», яка стала другою за кількістю балів, набрала 10,7, а наступна за нею «Лихие будни» – 9,9. Далі результати між командами відрізнялися на одну-дві десяті бала.
До півфіналу вийшло лише вісім команд. Тож, на жаль, у цьому сезоні вибули із гри команди «Не по теме» (факультет журналістики) та «Come back» (юридичний факультет).
Думка глядачів цілком збігалася із рішенням журі щодо команд-переможниць. Учасниць «Нет парня» вся зала винагородила бурхливими оплесками.

Таміла Тарасенко

Схожі новини