Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У лютому 2017 р. стартує вступна кампанія до аспірантури ЗНУ

У лютому 2017 р. стартує вступна кампанія до аспірантури ЗНУ

У лютому 2017 р. стартує вступна кампанія до аспірантури ЗНУ
09.12.2016 09:10 Все Головні новини Відділ аспірантури і докторантури вступна кампанія

Відповідно до Правил прийому до аспірантури Запорізького національного університету набір здійснюється у дві хвилі. Окрім традиційного зарахування восени 2017 року, вступна кампанія проходитиме у лютому-березні 2017 р.

Як розповів завідувач відділу аспірантури і докторантури Юрій Каганов, цією можливістю можуть скористатися випускники півторарічних магістратур, а також всі бажаючі, що здобули ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Підготовка здійснюється за кошти фізичних і юридичних осіб (денна і вечірня форми) в межах ліцензованого обсягу.
Аспірантура відтепер є третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти і передбачає підготовку докторів філософії, що триватиме 4 роки. Окрім власне наукового складника аспіранти опановуватимуть освітню програму.
Ліцензовані Запорізьким національним університетом 22 спеціальності, потужний кадровий потенціал наукових керівників дають змогу вступникам через систему аспірантури реалізувати свої наукові прагнення і досягти професійного вдосконалення.
Детальна інформація щодо умов прийому, термінів і етапів вступної кампанії подана в оголошенні за покликанням: asp_2017.pdf
За довідками звертайтесь до відділу аспірантури і докторантури за тел. 228-76-30, e-mail: phd.znu@gmail.com,веб-сайт: www.phd.znu.edu.ua

Відділ аспірантури і докторантури

Схожі новини