Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ провели флешмоб на підтримку Катерини Маслій та Максима Каманова

Студенти ЗНУ провели флешмоб на підтримку Катерини Маслій та Максима Каманова

09.12.2016 09:33 Все Головні новини Волонтерська діяльність центр культури флешмоб

У ЗНУ тривають заходи, спрямовані на збір коштів на допомогу студентам Катерині Маслій (із факультету соціології та управління) та Максиму Каманову (із факультету соціальної педагогіки та психології), які потребують підтримки усієї великої дружної родини університету в боротьбі з важкою хворобою.

Так, 8 грудня співробітники центру культури під керівництвом його директора Юлії Янько організували флешмоб, учасники якового виконували пісню та збирали кошти на допомогу студентам. Вони символічно обрали композицію гурту «Океан Ельзи» «Все буде добре». Також вони пропонували всім небайдужим викладачам і студентам долучитися до акції. На цей заклик відгукнулося чимало представників Запорізького національного університету.
Дізнатися, як проходив флешмоб, можна завітавши за покликанням: https://vk.com/znu_official?w=wall-3183283_11289
Також закликаємо всіх вас не бути байдужими та приєднатися до благородної справи. Потрібна термінова допомога для проведення лікування Катерини Маслій, якій необхідна операція з пересадки кісткового мозку, та Максима Каманова, котрому встановили діагноз «гостра промієлоцитарна лейкемія».
Студенти знаходяться у лікарні у важкому стані. Вартість лікування складає приблизно 180 тисяч гривень для кожного. Їхні рідні звертаються за допомогою через брак фінансових можливостей. Також хворі потребують переливання та донорської крові.
Контакти для допомоги Катерині Маслій: т.0501746129 (Наталія Валеріївна) та карта «Приватбанк» № 5168755934941713 (сестра Маслій Єлизавета Олегівна)
Контакти для допомоги Максиму Каманову: т. матері: 0684517230, 0957909883 та карта «Приватбанк» № 5168 7573 1739 6002 - Каманова Поліна Георгіївна (мама).