Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Обрано голову студентської ради

Обрано голову студентської ради

02.11.2007 16:27

Цьогорічні вибори голови студради ЗНУ проходили у два етапи. Перший результат голосування визнати легітимним не вдалося – не було так званої квоти - 2/3 електорату. Повторні вибори відбулися 31 жовтня без жодних порушень та були грамотно організовані. І тут не можна не відмітити певну заслугу адміністрації університету. До ініціювання повторного виборчого процесу доклали зусиль представники ректорату, а до їх безпосереднього проведення за всіма правилами – спеціалісти відділу виховної роботи.

Отже, нова голова студентської ради - студентка третього курсу біологічного факультету Інна Деревинська. Варто зазначити, що дівчина працює у самоврядуванні вже не перший рік, тому має неабиякий досвід, що, безумовно, допоможе їй ефективно організувати роботу студради. Також позитивним є той факт, що на вибори студентка йшла не одна, а з командою однодумців, які стовідсотково допоможуть у втіленні всього запланованого.

Сподіваємося, що Інні Деревинській та її команді вдасться залучити до роботи у самоврядуванні якомога більше студентів. А ще - зосередити свою увагу не тільки на роботі культурно-масового сектору, а й в першу чергу соціального і юридичного та інших. Адже у проведенні розважальних заходів тепер цілком можна покластися на реформований у цьому році Студентський центр культури. А багато студентських проблем можуть бути вирішеними з допомогою саме студради. Тим більше, що студентське самоврядування у ЗНУ гарантовано буде підтримуватися адміністрацією університету, головне – була б ініціатива.

«Студентство, ректорат і викладачі - це єдина сім’я і єдиний колектив, у якому нам працювати і жити. Ми маємо разом розвивати наш університет. Адже, успіх цієї справи залежить і від того, наскільки студенти проявлятимуть свою активність!» - так розпочав своє звернення ректор ЗНУ Сергій Тимченко під час зустрічі із студентами, яка відбулася одразу після звітно-виборчої конференції. Сергій Михайлович підкреслив, що успішне функціонування та подальший розвиток нашого університету просто неможливі без активної участі самих студентів. Саме тому він закликав молодь ініціювати вдосконалення навчально-виховного процесу у ЗНУ. Наприклад, провести соціальне опитування з метою виявлення того, як студенти оцінюють роботу викладачів. Адже бувають такі випадки, коли ті, хто має багато регалій та високі наукові ступені, просто не бажають працювати зі студентами. Натомість, коли молоді аспіранти чи асистенти по-справжньому горять своєю роботою і намагаються не тільки дати студентству певні знання, а й зробити навчальний процес якомога цікавішим. Ще одним пріоритетним напрямом ректор вважає участь представників органу студентського самоврядування у вирішенні таких питань, як відрахування, преміювання чи переведення на бюджетну форму навчання студентів. Адже, окрім думки деканатів у вирішенні питань такого характеру необхідно знати й думку самих студентів. Щодо культурно-масової діяльності, - ректор запропонував студентській раді скласти певний план заходів, для того, щоб університет міг розподілити кошти й профінансувати їх.

Юлія ЧЕРНЕТА