Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ відбулося засідання правового лекторію

У Торговому коледжі ЗНУ відбулося засідання правового лекторію

У Торговому коледжі ЗНУ відбулося засідання правового лекторію
10.12.2016 12:23 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж правовий лекторій

У рамках Всеукраїнського тижня права до Торгового коледжу ЗНУ завітали представники головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та провели правовий лекторій. У його роботі взяли участь студенти кількох груп.

Фахівець головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Ірина Михайлик розповіла студентам про галузі діяльності управління юстиції, а також про електронні сервіси головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.
Старший оперуповноважений сьомого територіального управління департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України, майор поліції Марина Крупицька у своєму виступі висвітлила актуальну та болісну для молоді тему: «Руйнівний вплив наркотиків».
Марина Крупицька розповіла про найбільш поширені наркотики Запорізької області, а також разом зі студентами були обговорені причини вживання наркотиків.
Наприкінці заходу студенти подякували представникам Головного територіального управління юстиції за цікаву та інформативну лекцію.

Торговий коледж

Схожі новини