Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час новорічного квесту вишу готуватимуть подарунки й святкові листівки

Під час новорічного квесту вишу готуватимуть подарунки й святкові листівки

10.12.2016 13:14 Все Головні новини центр культури свято

Напередодні новорічних свят у Запорізькому національному університеті для створення святкової атмосфери і передказкового настрою вирішили провести естафету див для всіх його викладачів, співробітників та студентів. Усі небайдужі зможуть відчути себе у ролі Святого Миколая чи Діда Мороза, подарувати радість іншим й водночас отримати сюрпризи та подарунки, які засвідчать, що ЗНУ – це одна велика дружна родина. Це стало можливим завдяки черговій творчій ініціативі співробітників центру культури під час проведення новорічного квесту у ЗНУ.

З 9 по 16 грудня в університеті триватиме незвичайна передсвяткова акція. Будь хто може приєднатися до неї, варто лише приготувати подарунок та адресну листівку, вказавши того, кого хочете поздоровити із зимовими святами. Потім принеси подарунок до 16 грудня (п'ятниця) до 16.00 до центру культури (вул. Дніпровська 33а, навальний корпус №4, кабінет 111/114б ). Його співробітники зобов’язуються передавати всі сюрпризи Святому Миколаю.
А вже за три дні, 19 грудня, у день офіційного відкриття новорічної ялинки у виші, до викладачів та студентів ЗНУ завітає Святий Миколай. Аби зустрітися з ним та отримати подарунок, треба завітати об 11.00 до площі перед спортивно-оздоровчим комплексом.
Більше подробиць можна дізнатися, завітавши «ВКонтакті» на сторінку Центру культури або слідкуючи за перебігом квесту за його хештегом #ny_quest_znu

Центр культури