Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перше засідання Регіональної Школи ораторського мистецтва пройшло у ЗНУ за підтримки Ліги студентів Асоціації правників України

Перше засідання Регіональної Школи ораторського мистецтва пройшло у ЗНУ за підтримки Ліги студентів Асоціації правників України

Перше засідання Регіональної Школи ораторського мистецтва пройшло у ЗНУ за підтримки Ліги студентів Асоціації правників України
12.12.2016 10:33 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України Школа ораторського мистецтва

Команда Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації праників України провела І регіональну школу ораторського мистецтва. На засіданні Школи були присутні студенти 1-4 курсів Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Класичного приватного університету та Комп’ютерної академії «Шаг».

На початку заходу перед його учасниками виступила провідний тренер із риторики, кандидат психологічних наук Юлія Паскевська. Вона розповіла про основи успішних публічних виступів, а також окреслила прийоми правильного використання жестів під час промови.
Наступним спікером заходу був бізнес-тренер, фахівець із мовних технологій і невербального спілкування Віктор Назарішин. Він поділився з присутніми секретами успішного ведення переговорів. Тренер відзначив найактивнішого учасника Школи, студента ЗНУ Олега Пелипенка, подарувавши йому примірник своєї книги «Влада переконання».
Також перед студентами виступив керуючий партнер Адвокатського Об’єднання «CAESAR» Сергій Хільченко. Він розповів про основи виступу адвоката у суді. Доповідач підготував учасникам декілька завдань, аби вони змогли застосувати здобуті знання на практиці.
Керуючі партнери Адвокатського Об’єднання «Gladky, Yatsenko and Partners» Дмитро Гладкий та Дмитро Яценко поділилися зі студентами секретами успішних переговорів і публічних виступів, навівши конкретні приклади із власних виступів у суді.
Під час підбиття підсумків роботи Школи в урочистій обстановці її учасникам вручили сертифікати. Команда організаторів отримала подяки.
Представники Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України сердечно подякували декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць за допомогу в проведенні цього заходу.
Також голова Запорізького осередку Дмитро Єрохін відзначив, що проект пройшов вдало і що у майбутньому члени асоціації планують зробити його традиційним.
Фотогалерея: https://vk.com/album-3183283_240146300

Юридичний факультет

Схожі новини