Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Мама Максима Каманова щиро дякує дружній родині ЗНУ та ректору Миколі Фролову за підтримку її сина – студента нашого вишу

Мама Максима Каманова щиро дякує дружній родині ЗНУ та ректору Миколі Фролову за підтримку її сина – студента нашого вишу

Мама Максима Каманова щиро дякує дружній родині ЗНУ та ректору Миколі Фролову за підтримку її сина – студента нашого вишу
12.12.2016 16:37 Все Головні новини Благодійність збір коштів лікування студенти ЗНУ

У Запорізькому національному університеті триває благодійний збір коштів для допомоги студентам Максиму Каманову та Катерині Маслій, які знаходяться на лікуванні з важкими діагнозами в Запорізькій обласній клінічній лікарні. Зазначимо, що керівництво, студенти та викладачі активно долучились до збору коштів, що демонструє єдність великої, дружньої родини ЗНУ. Велику подяку за це висловлюють родичі студентів.

Так, мати Максима Каманова подякувала всім небайдужим до чужої біди: тим, хто відгукнувся і надав допомогу для лікування її сина – студента 2 курсу факультету соціальної педагогіки та психології Максима Каманова. Хлопцю поставили діагноз «проміелоцитиарна лейкемія».
Поліна Каманова висловила велику подяку ректору ЗНУ Миколі Фролову за чуйність та небайдужість до проблем оточуючих, а також таку важливу і необхідну своєчасно надану допомогу для придбання дорогого препарату «Весаноїд». Завдяки цій реальній допомозі Максим Каманов розпочав курс лікування і є надія на його повне одужання.
Також Поліна звернулася з теплими словами подяки до декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко, а також до представників студентської ради, а саме Любові Власовій та всіх небайдужих студентів ЗНУ, які безкорисливо організовують різні заходи зі збору коштів і беруть у цих благодійних проектах активну участь. Крім того, Поліна теплими словами згадала однокласників Максима Каманова та всіх донорів крові. «Розуміння того, що поряд живуть такі люди, дає сили моєму синові для боротьби з хворобою, а я можу з надією дивитись у завтрашній день, дякуючи всім, що не залишили нас наодинці із цією бідою», - говорить мати Максима Каманова.
Всі бажаючі допомогти студентам можуть звертатись за контактами вказаними нижче.
Контакти для допомоги Катерині Маслій: т.0501746129 (Наталія Валеріївна) та карта «Приватбанк» № 5168755934941713 (сестра Маслій Єлизавета Олегівна)
Контакти для допомоги Максиму Каманову: т. матері: 0684517230, 0957909883 та карта «Приватбанк» № 5168 7573 1739 6002 - Каманова Поліна Георгіївна (мама).

Схожі новини