Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач Оксфордського університету провів онлайн-заняття для студентів юридичного факультету

13.12.2016 14:37 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання міжнародна діяльність лекція

Вчора, дванадцятого в аудиторії 224 навчального корпусу ЗНУ №2, студенти юридичного факультету взяли участь у відеоконференції із всесвітньовідомим ученим, викладачем Оксфордського університету, доктором Джеффрі Вестом. За допомогою скайп-зв’язку майбутні правники прослухали захопливу лекцію із авторського курсу науковця «Важливість критичного мислення для юристів».

У інтерактивному спілкуванні з іноземним ученим взяли участь викладачі Запорізького національного університету: декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць, заступник декана юридичного факультету, доцент Михайло Віхляєв та доцент кафедри цивільного права Анна Шарая. Організаторами та ведучими онлайн-конференції стали доцент кафедри цивільного права Максим Ткалич та викладач цієї кафедри Єлизавета Сушко.
Коментуючи проведення цього заходу, Тетяна Коломоєць наголосила на зручності та актуальності інтерактивної форми освітнього процесу в умовах викликів сучасного світу. «Наші студенти отримали унікальну нагоду поспілкуватися із цікавою особистістю, досвідченим правником, відомим ученим Джеффрі Вестом. Вони, завдяки застосуванню сучасних інформаційних технологій, прослухали доповідь відомого правознавця, який допоможе їм розвинути навички, необхідні для професійних юристів. Під час практичної частини лекції, після введення понятійного апарату, необхідного для всебічного розкриття теми, спікер часто наводив приклади із власного багаторічного досвіду, що робило його виступ особливо цікавим. Також він для обговорення теми обрав режим діалогу, тож усі охочі студенти змогли долучитися до цікавої розмови. Хоча лекція і супроводжувалась перекладом, ми попросили, аби він не був синхронним і постійним. Студенти отримали змогу попрактикуватися в англійській мові, пригадати понятійний апарат правничої лексики. Тож від участі у заході молодь отримала подвійну користь, дізнавшись чимало нового і цікавого та перевіривши свої знання з англійської», – зазначила декан.
Також Тетяна Коломоєць висловила переконання, що такі онлайн-лекції з викладачами провідних вітчизняних та іноземних вишів і надалі залишатимуться затребуваною формою роботи зі студентами факультету.

Юридичний факультет