Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету провели благодійний ярмарок

Студенти економічного факультету провели благодійний ярмарок

Студенти економічного факультету провели благодійний ярмарок
14.12.2016 09:11 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет благодійний ярмарок подарунки для дитячих будинків

Студентська рада економічного факультету організувала благодійний ярмарок, щоб зібрати кошти на придбання подарунків дітям, які, на жаль, із тих чи тих причин залишились без сім'ї та проживають у дитячих будинках. Для студентів, викладачів і всіх гостей підготували чимало сюрпризів, а саме: солодощі, кекси, льодяники, новорічні прянички, саморобні прикраси-обереги, напої.

Крім того, були виставлені на продаж і картини талановитої студентки 4-го курсу економічного факультету – Альони Масляної. Також фішкою ярмарки стало проведення лотереї, у якій кожен міг отримати не тільки побажання на день, а ще спеціальні призи, серед яких: 2 фотосесії від найкращих фотографів, 2 білети на вечірку в «Кроубар» та +5 балів до модуля. Захід відбувався з 11 ранку і до 15 години на кожній перерві під музичний супровід. Також усі охочі могли сфотографуватися на згадку у фотозонах, а святкову та веселу атмосферу створювали дівчатка, які були у костюмованих образах.
Декан економічного факультету Алла Череп активно підтримала молодь у їхніх починаннях. За її словами, збір коштів для дітей, що проживають у дитячих будинках, це дуже добра і поважна справа.
Як відзначили представники студради економічного факультету, участь у їхній акції взяли чимало викладачів і студентів, яким небайдужа доля діток. Вони закликали наприкінці акції: «Робіть добрі справи та не забувайте, що найголовніше – це не тільки отримувати щасливі емоції, а й вміти їх дарувати». Відтак, спільними зусиллями на економічному факультеті було зібрано 1223 грн, які будуть витрачені на подарунки для дітлахів.

Валерія Сіденко

Схожі новини