Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ розповіли про черговий випуск свого інтернет-журналу MAGMA

Студенти ЗНУ розповіли про черговий випуск свого інтернет-журналу MAGMA

Студенти ЗНУ розповіли про черговий випуск  свого інтернет-журналу MAGMA
14.12.2016 10:23 Все Головні новини Студрада журнал магма лекторій

Студенти Запорізького національного університету випустили черговий - шостий передноворічний номер інтернет-журналу MAGMA, в якому ви зможете дізнатись чимало цікавого про активне і творче життя студентів вишу.

Тематичне наповнення цього номеру доволі різноманітне. Тут можна знайти інтерв’ю зі студентом Євгеном Назаренком, який розповів про секрети шоу «Розсміши коміка». Багато матеріалів у номері, присвячених студентському життю і відпочинку, наприклад про конкурс «Дозвольте відрекомендуватись 2016», «День народження КВН», «One Day At University». Варті уваги і матеріали про святкування Дня студента у Crowbar та у ЕПК, про новий проект Студради «Лекторій ЗНУ» та цікаві лекції від голови студради Антона Назаренка та ректора Миколи Фролова, а також про враження і досвід участі студентів в Міжнародній дебатній академії «Kyiv Debate Academy».
Крім того, на сторінках інтернет-видання журналісти розповідають про свої враження від нових книжок, дають корисні посилання. У цьому номері підготовлено список корисних і цікавих ресурсів, груп від студради ЗНУ, добірок пісень для створення новорічного настрою та багато іншої цікавої інформації про життя студентської спільноти ЗНУ. Містяться у виданні і проблемні публікації, наприклад про особливості, переваги та умови участі у проекті «One Day at Work», який допомагає молоді визначитись із своєю майбутньою професією шляхом стажування протягом одного дня у певній компанії.
Познайомитись з цим випуском можна за посиланням https://vk.com/magma_magazine