Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники студактиву ЕПК обговорили питання освітнього процесу у коледжі з його керівництвом

Представники студактиву ЕПК обговорили питання освітнього процесу у коледжі з його керівництвом

Представники студактиву ЕПК обговорили питання освітнього процесу у коледжі з його керівництвом
15.12.2016 09:16 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж зустріч із директором студентське самоврядування

Чотирнадцятого грудня у Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулася традиційна зустріч його директора Олени Грибанової з представниками студентського активу. На захід завітали представники усіх курсів та спеціальностей ЕПК. Спільно вони обговорили важливі питання, пов’язані із сучасним станом освітнього процесу у вищому навчальному закладі.

На початку заходу Олена Грибанова висловила подяку всім присутнім за активну участь у житті коледжу. Також студентам розповіли про позицію коледжу, якої він дотримується у час освітніх реформ. Особливу увагу при цьому учасники зустрічі приділили питанню виплати академічних стипендій. Студентам наголосили, що сума стипендій зростатиме, але отримають їх не всі студенти, котрі навчаються за державним замовленням. Відтепер це питання буде залежати від їхнього рейтингу академічної успішності.
Також директор коледжу підбила підсумки академічної успішності та громадської діяльності студентів ЕПК за це півріччя. Вона розповіла про заходи, які були проведені найближчим часом. Студенти – учасники зібрання – скористалися можливістю поставити їй свої запитання.
Також під час заходу до присутніх звернулася голова студентської ради Економіко-правничого коледжу Дарина Куліченко. Вона доповіла про діяльність студентського самоврядування, зокрема про проведені за останній семестр на базі коледжу різноманітні заходи. Також Дарина нагадала про майбутні вибори, під час яких буде обрано новий склад студради.
Учасники відзначили, що залишилися задоволеними зустріччю з директором ЕПК, оскільки отримали відповіді на всі свої питання, пов’язані з діяльністю коледжу.

Андрій Резніченко

Схожі новини