Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ беруть участь у Чемпіонаті Запоріжжя з баскетболу

Спортсмени ЗНУ беруть участь у Чемпіонаті Запоріжжя з баскетболу

15.12.2016 10:48 Все Головні новини Студентська рада спорт баскетбол фан група підтримки

У рамках чергового туру Чемпіонату Запоріжжя з баскетболу серед чоловічих команд відбувся матч між Запорізьким національним університетом та Запорізьким національним технічним університетом.

Упродовж всієї гри спортсмени тримали зал у неабиякій напрузі. Команди постійно вели гру з відривом у 10 та 20 очок, проте все ж таки лідерами стали представники технічного вишу. Гра закінчилася з рахунком 101:71 на користь команди ЗНТУ. Тренер баскетболістів ЗНУ Віктор Горбуля назвав як найактивніших гравців капітана команди Максима Ледньова та спортсмена Сергія Михайличенка.
Не можна не відзначити й гарячу підтримку вболівальників: спортивний сектор «ZNU Fans» студентської ради Запорізького національного університету традиційно був на висоті. Як відзначив голова сектору Влад Сахатбудінов, фан-зона була забезпечена банерами, дудками і барабаном. Також найбільш масово представлені в ньому були факультет журналістики та економічний факультет.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1437227332973322

Студентська рада