Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» факультету СПП завітали до вихованців Центру соцреабілітації

Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» факультету СПП завітали до вихованців Центру соцреабілітації

Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» факультету СПП завітали до вихованців Центру соцреабілітації
16.12.2016 09:32 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП кафедра акторської майстерності реабілітаційний центр благодійність

Вчора, п’ятнадцятого грудня студенти спеціальності «Театральне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели волонтерський захід у комунальному закладі «Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Запорізької обласної ради. Вони завітали у гості з яскравою і веселою програмою. Такі заходи вже стали традиційними для факультету СПП: щороку у грудні його представники дарують сюрпризи центру.

Цього разу студенти 1, 2 та 4 курсів спеціальності «Театральне мистецтво» разом із керівником художнім навчального театру кафедри акторської майстерності факультету СПП Крістіною Бондарєвою влаштували справжнє свято для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Маленькі глядачі із захопленням зустрічали виступи студентів-акторів 1 курсу (Рябініної Таїси, Примак Анастасії, Дмитрієвої Дар’ї та Єремєєва Дениса), які перевтілилися у лісових звірят. Велике пожвавлення викликав у них «актор» театру ляльок – танцюючий півень, яким керували студентки 4 курсу – Єфанова Юлія та Кабашко Вікторія. Діти із задоволенням взяли участь у конкурсах: вони активно відгадували, яку саме тварину зображають гості, з радістю відгукнулися на пропозицію намалювати на великому плакаті подарунки Святому Миколаю. Також дітлахам сподобалася пісня «Мир всем» у виконанні студентки 2 курсу Ольги Басько.
На завершення зустрічі представники ЗНУ пообіцяли, що ще не раз приїдуть в гості. Також вони отримали щиру подяку від співробітників закладу і дітей – вихованців центру.

Кафедра акторської майстерності та дизайну факультету СПП

Схожі новини