Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області розповіли про навчання у ЗНУ

16.12.2016 15:23 Все Головні новини відділом доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНУ співпраця зі школами

Днями відбулася низка профорієнтаційних зустрічей з випускниками Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Консультації були організовані відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

Начальник відділу Юлія Паскевська відзначила: «Запорізький національний університет є активним учасником різних освітніх програм та виставок, ми радо спілкуємося з майбутніми абітурієнтами міста та навколишніх областей, консультуємо, роз’яснюємо, надаємо інформацію про перспективи навчання в університеті та можливості майбутнього працевлаштування. Одним із головних векторів цьогорічної профорієнтаційної роботи є відвідування не лише міст та районних центрів, а й налагодження комунікації з випускниками малонаселених територій: селищ, сел. Саме на це і був зорієнтований цей захід. Таким чином, ЗНУ надає змогу і сільським дітям отримати якісну консультацію щодо європейської вищої освіти, яку надає університет. Ми залучаємо дітей до активної участі у цьогорічних ректорських проектах, які спонукають до свідомого вибору майбутньої професії. Навчання у ЗНУ доступне абсолютно для всіх!».
Цього разу фахівці університету презентували виш близько 100 абітурієнтам випускних класів. Вони розповіли їм про безкоштовні тренінги на базі ЗНУ, про проект «Ректорські олімпіади за профілем» та «Кубок ректора. Веселі старти Абітурієнт – 2017» та про ЗНО й вступну кампанію.
Всього за один день викладачі ЗНУ відвідали 4 навчальні заклади. «Балківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», КЗ Дніпрорудненська гімназія «Софія – ЗОШ № 1» Василівської районної ради Запорізької області, КЗ Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» та Новодніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янсько –Дніпровського району Запорізької області.
Особливою популярністю серед випускників користувалися біологічний та фізичний факультети. Декан фізичного факультету Віталій Горбенко розповів абітурієнтам про особливості навчання на факультеті. Він відзначив, що до структури фізичного факультету ЗНУ входять 4 кафедри та 17 навчальних і науково-дослідних лабораторій. Декан окреслив для абітурієнтів перспективи після закінчення фізичного факультету. Скажімо, випускники мають можливість навчатися у магістратурі університету Дю Мен, що знаходиться у французькому місті Ле Ман, та отримати французькі регіональні стипендії.
Доктор біологічних наук, професор Валерій Домніч проконсультував школярів щодо вступу на біологічний факультет та розповів про потужну матеріально-технічну базу факультету і навчальні лабораторії. Вчений наголосив на потужному кадровому забезпеченні факультету та представив перспективи стажування за кордоном.
Профорієнтаційні зустрічі такого формату будуть відбуватися протягом всього наступного року.

Відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ