Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК проявили свої таланти у природознавчій Міжнародній грі «Геліантус-2016»

Студенти ЕПК проявили свої таланти у природознавчій Міжнародній грі «Геліантус-2016»

Студенти ЕПК проявили свої таланти  у природознавчій Міжнародній грі «Геліантус-2016»
19.12.2016 10:08 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж гра «Геліантус»

Сімнадцятого грудня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели VІІ Міжнародну природознавчу гру «Геліантус-2016». У ній взяли участь понад 30 першокурсників коледжу, які побажали перевірити свій обсяг знань із таких предметів, як фізика та географія, хімія та біологія.

Крім того, це змагання є стимулом для самонавчання та вдосконалення власних знань. Також, на думку її організаторів, це – можливість для її учасників ближче познайомитися з іншими студентами. Форма проведення конкурсу допомагає студентам активізувати позааудиторну роботу із зазначених дисциплін, надає можливість змагатися у загальнодержавному масштабі, не виїжджаючи зі свого міста.
На початку заходу учасників гри привітала викладач фізики та астрономії Ірина Шпуганич. Вона закцентувала увагу присутніх на правилах написання завдань «Геліантус»: як відповідати на тестові завдання, заповнювати бланки відповідей, скільки часу відведено на виконання.
Усі завдання були представлені у незвичайній формі: у вигляді кольорових схем та карт, фотографій та діаграм – усе це ще більше привернуло увагу виконавців завдань. Своїми враженнями від гри поділилась першокурсниця Економіко-правничого коледжу ЗНУ Ганна Бут: «Студенти дізналися дещо нове для себе. Наприклад, чи багато ви знаєте про рибок GloFish? Особисто я – ні, але, зустрівшись в одному із завдань із відомостями про цей вид генномодифікованих риб, зацікавилася та тепер обов'язково дізнаюсь про них більше».
Інформація про умови проведення гри «Геліантус», завдання та результати гри розміщені на веб-сайті за покликанням: www.helianthus.com.ua

Ірма Федючок,
Ганна Бут

Схожі новини