Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти прослухали онлайн-лекцію відомого правника Богдана Витвицького

Студенти прослухали онлайн-лекцію відомого правника Богдана Витвицького

Студенти прослухали онлайн-лекцію відомого правника Богдана Витвицького
19.12.2016 15:01 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання міжнародна діяльність

Представники юридичного факультету Запорізького національного університету долучилися до онлайн-трансляції відкритої лекції радника Генерального прокурора України та федерального прокурора США у відставці Богдана Витвицького (США) на тему: «Верховенство права: таке критично важливе, та все ж невловиме?». Сам захід проходив у лекторії Академічного корпусу Українського Католицького Університету. Він відбувся у рамках низки лекцій UCU «Rule of Law Lecture Series» від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам та проблемам галузі забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості.

Проект організований Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» за співпраці з Асоціацією правників України та Європейською Бізнес Асоціацією. Інформаційний партнер UCU «Rule of Law Lecture Series» – портал «Твоє місто». Лекція проходила англійською мовою. Під час заходу його учасникам забезпечили синхронний переклад.
У заході взяли участь представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники провідних вітчизняних вишів та всі, кого цікавлять питання верховенства права і реформування системи права в Україні.
Студенти юридичного факультету ЗНУ долучилися до цього важливого наукового заходу завдяки ініціативі декана, професора Тетяни Коломоєць. На факультеті завжди велику увагу приділяють створенню сприятливих умов для опанування майбутніми правниками передових технологій у галузі права. Також тут дбають про те, щоб молодь на гідному рівні володіла іноземною мовою.
Самі студенти Запорізького національного університету охарактеризували лекцію як дуже цікаву й корисну. Вони подякували керівництву факультету за змогу долучилися до обговорення актуальних правових тем на міжнародному рівні.

Юридичний факультет

Схожі новини