Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Економіко-правничому коледжі провели профорієнтаційний квест для абітурієнтів

У Економіко-правничому коледжі провели профорієнтаційний квест для абітурієнтів

У Економіко-правничому коледжі провели профорієнтаційний квест для абітурієнтів
20.12.2016 09:15 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність гра квест

Сімнадцятого грудня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ влаштували профорієнтаційний квест «Quest profession» для майбутніх абітурієнтів. Під час заходу викладачі коледжу допомагали школярам здійснити вибір майбутньої професії. Для цього вони організували квест, у рамках якого на базі ЕПК діяли 8 секцій (офісів).

Так, «Офіс менеджерів» під керівництвом викладача економічних дисциплін ЕПК Олени Тютюнник запропонував учасникам квесту створити бізнес-план із продажу комерційного продукту. В «Офісі економістів» (викладач – Ірина Мордвінова) відбувалося обчислення рентабельності та вигоди. В «Офісі юристів» (викладач – Олена Павленко) розглянули підписання трудового договору. В «Офісі журналістів» (викладач – Олександр Микитів) учасники заходу створювали слоган для просування продукту. В «Офісі програмістів» (викладач – Тетяна Щедра) абітурієнти займалися створенням презентації продукту. В «Офісі туристичної фірми» (викладачі – Олена Заїка та Лариса Ніколаєва) учасники квесту опановували, як замовляти білети та резервувати номери в готелі. Робота «Офісу соціологів та соціальних педагогів» (викладач – Катерина Тарасова) була присвячена Team building. А в «Офісі фізичної культури» (під керівництвом викладачів Анни Бєлоус й Андрія Тоцького) провели фізкультхвилинку.
Під час профорієнтаційного квесту гравці навчилися працювати в команді й водночас розвинули вміння самостійно ухвалювати обдумані, раціональні та швидкі рішення. У результаті проведення гри абітурієнти дізналися багато цікавого про спеціальності, які користуються попитом серед роботодавців Запоріжжя. Усі учасники заходу отримали велике задоволення від спілкування та участі в квесті.
У той же час батьки абітурієнтів змогли поспілкуватися з директором Економіко-правничого коледжу Оленою Грибановою. У своєму виступі вона ознайомила гостей коледжу з його історією, традиціями та досягненнями. Олена Грибанова звернула увагу учасників зустрічі на особливості вступної компанії 2017 року. Також вона розповіла про потужний науково-педагогічний потенціал викладачів коледжу, постійні перемоги студентів ЕПК у конкурсах та в олімпіадах, їхню плідну участь у престижних наукових конференціях. Насамкінець зустрічі вона надала обґрунтовані відповіді на всі запитання гостей.
Наступна зустріч абітурієнтів із викладачами і студентами коледжу – День відкритих дверей в ЕПК – відбудеться 5 лютого 2017 року, Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ запрошує всіх охочих завіти на наступний профорієнтаційний захід та отримати відповіді на всі запитання, пов’язані з опануванням престижних професій та можливістю продовжити здобувати вищу освіту в Запорізькому національному університеті після завершення навчання в коледжі.

Ірма Федючок

Схожі новини