Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Данило Богомолов переміг у Всеукраїнському конкурсі короткометражного кіно

20.12.2016 09:55 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики конкурс перемога

До Дня захисту прав людини приурочили фінішний етап Всеукраїнського конкурсу короткометражного кіно та відеороликів, присвячених правам людини (м. Миколаїв). Цей святковий день відзначається на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Почесні члени журі визнали найкращим відеоролик студента 3 курсу факультету журналістики Запорізького національного університету Данила Богомолова.
У підготовці конкурсної роботи на майданчику навчальної лабораторії телевізійної журналістики (телестудія «Юніверс ТБ») також взяли участь студенти факультету журналісти: Юхим Єрмілін, Наталя Гордибакіна, Вікторія Мєшкова, Наталя Липовецька й Аліна Перевєрзєва.
Захід проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області спільно з Лігою студентів Асоціації правників України. Роботи надходили з усіх регіонів України. Конкурс проводився у два етапи. Спершу, з 12 вересня по 6 грудня, всі охочі могли надіслати свої проекти з будь-якими стилістичними та жанровими рішеннями на адресу журі. Упродовж другого етапу, з 7 по 10 грудня, журі оцінювало матеріали та підбивало підсумки конкурсу. На розгляд членам журі від ЗНУ надійшла короткометражка, що ілюструє права людей, які порушуються найчастіше, а саме: право на відпочинок, на безпеку життя, житло.
Церемонія нагородження переможців конкурсу проходила за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка. Також під час фінального перегляду робіт, глядачами був обраний переможець глядацьких симпатій.

Андрій Роговий
магістрант спеціальності «Медіа-комунікації» факультету журналістики