Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету підготували виставу для вихованців реабілітаційного центру «Джерело»

Студенти юридичного факультету підготували виставу для вихованців реабілітаційного центру «Джерело»

Студенти юридичного факультету підготували виставу для вихованців реабілітаційного центру «Джерело»
21.12.2016 10:07 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет волонтерська діяльність

До Дня Святого Миколая активісти студентської ради юридичного факультету під керівництвом доцента кафедри конституційного та трудового права Миколи Мартинова завітали до дитячого реабілітаційного центру «Джерело». Студенти ЗНУ подарували дітям справжню зимову казку, підготувавши виставу та цікаві конкурси, участь у яких взяли всі вихованці закладу. Також гості розповіли дітям, як важливо робити добрі справи не тільки у День Святого Миколая, а й щодня. Усі діти з радістю приєдналися до веселих конкурсів та охоче дивилися на святкову виставу.

А ще на малюків чекали сюрпризи – святкові подарунки, які їм привезли волонтери ЗНУ. Самі ж студенти із задоволення поспілкувалися із дітьми та побавилися з ними у різноманітні ігри. Усі учасники свята залишилися дуже задоволеними від зустрічі. У планах студентів – обов’язково ще не раз завітати до центру та подарувати радість дітлахам.

Юридичний факультет

Схожі новини