Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники спеціальності «Театральне мистецтво» подарували свято

Представники спеціальності «Театральне мистецтво» подарували свято

Двадцять першого грудня студенти спецiальностi «Театральне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ завiтали зі святковим новорічним концертом до Запорiзького обласного онкологiчного диспансеру. Студенти 2-3 та 5 курсiв, подарували незабутнi враження персоналу лiкарнi та її пацієнтам. Під час концерту лунали гучні оплески: присутні на святі щиро раділи виступам артистів.

Так, етюди студентiв 3 курсу викликали смiх та коментарi глядачів, а фінальну пiсню про наше мiсто співали всi присутні на заході. Художній керiвник навчального театру Крiстiна Бондарeва зазначила, що виступи студентiв на таких заходах надзвичайно важливі, адже артисти почули від глядачів:«приїжджайте частіше, щоб у нас було більше приводів радіти та посміхатись».

Кафедра акторської майстерності та дизайну