За словами голови спортсектору студради Владислава Сахатбудинова цього року було докладено чимало зусиль для активного розвитку у виші клубу спортивних вболівальників. Одним із провідних своїх завдань він вбачає підтримку баскетбольної чоловічої збірної вишу та, звичайно, волейбольної королеви – команди «Орбіта-ЗНУ».
У розмові Влад відзначає, що Запоріжжя – це місто багате не лише на неперевершених металургів та неймовірних майстрів слова, але й на спортивну еліту. Та це не дивно, адже саме в нашому місті проводяться різноманітні турніри та спортивні батли. Наддніпрянщина ростить та виховує талановиту і енергійну молодь, яка ладна подолати всі труднощі заради своїх мрій.
Про «Орбіта ЗНУ» також чимало цікаво розповідає і її капітан Олена Козиряцька-Середа. Команда була створена у 1972 році й досі тримається на хвилі популярності та має великі шанси стати найкращою у світі.
Влад та Олена відзначають, що спільними зусиллями намагаються презентувати досягнення «Орбіти-ЗНУ» широкій публіці. Наприклад, днями вони взяли участь у ранковому телевізійному ефірі телеканалу «ТВ-5», де розіграли брендову футболку та нагадали глядачам про історію команди, її перемоги.
Ефір програми можна проглянути за покликанням:
https://www.youtube.com/watch?v=cyEFGA4v2eU
Кароліна Гайдук

