Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ незабаром проводитимуть ректорські учнівські олімпіади за профілем для одинадцятикласників

23.12.2016 15:50 Все Головні новини

Основною метою олімпіад є: залучення талановитих учнів до науково-освітнього простору Запорізького національного університету, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих навчальних закладах, реалізація здібностей талановитих учнів, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, залучення науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, працівників наукових установ до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю.

Варто нагадати, що проект втілюється в життя згідно Концепції профорієнтаційної роботи у виші, яка прийнята у ЗНУ за ініціативи ректора Миколи Фролова.
Зареєструватися для участі у олімпіадах можна з 15.12.2016 до 17.02.2016
Олімпіада відбудеться 25.02.2017 р. з 10:00 – 13:00 в 2 навчальному корпусі ЗНУ (вул. Жуковського, 66-б) Зустріч в фойє о 9:30.
Ознайомитися з програмами, положенням та умовами участі можна за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=38020&lang=ukr&news_code=ogolosheno-nabir-na-pidgotovchi-kursi-znu38020-ukr
Напрями олімпіад: біологія, хімія, економіка, журналістика, іноземна філологія (англійська, іспанська, німецька, французька), історія України, математика, педагогіка та психологія, українська мова й література та російська мова, фізика
Форма реєстрації доступна за покликанням: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=11