Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки

У ЗНУ підбили підсумки

24.12.2016 08:42 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

У Запорізькому національному університеті відбулося чергове засідання заступників деканів із профорієнтаційної роботи під головуванням начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської. Оскільки це зібрання стало останнім у 2016 році, його учасник підбили підсумки роботи всіх факультетів та структурних підрозділів вишу в галузі профорієнтації та працевлаштування. Зокрема, вони обговорили основні моменти втілення у життя університетської Концепції профорієнтаційної діяльності, ініціатором створення та реалізації якої виступив ректор ЗНУ, професор Микола Фролов. Крім того, заступники деканів обговорили подальші перспективи профорієнтації та працевлаштування в ЗНУ.

На початку заходу Юлія Паскевська наголосила, що на сьогодні профорієнтаційна діяльність – серед пріоритетних напрямків розвитку вишу. Зокрема, вона відзначила, що цього року значно урізноманітнилися форми роботи з абітурієнтами міста й області. Так, дуже вдалим виявився загальноуніверситетський проект, який тривав під особистим контролем ректора, «One day at university». Заступники деканів обговорили результати цієї акції, відзначили найвдаліші знахідки різних факультетів під час знайомства старшокласників із факультетами, яке походило в дружній невимушеній атмосфері. Зокрема, вони наголосили, що дехто з абітурієнтів після участі в акції висловив бажання у майбутньому стати студентом ЗНУ.
Крім того, особливу увагу учасники зібрання приділили питанню працевлаштування студентської молоді. Вони відзначили, що цього року зросла кількість зустрічей студентів із майбутніми роботодавцями. Наступного року також планується зосередити увагу на цьому питанні, проводити тематичні майстер-класи, екскурсії на підприємства області, зустрічі з представниками потенційних роботодавців тощо.
Говорячи про перспективи профорієнтаційної діяльності у виші, Юлія Паскевська особливо наголосила, що з 10 січня на базі університету працюватиме консультаційний пункт, куди за цільовою інформаційною допомогою можуть звернутися усі вступники 2017 року. Зокрема, його співробітники допоможуть абітурієнтам зібрати пакет необхідних документів та правильно виконати всі вимоги, висунуті до реєстрації на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, яка розпочнеться 6 лютого. Вона попросила учасників заходу розповсюдити цю інформацію під час профорієнтаційних зустрічей зі старшокласниками міста й області.
Крім того, велику увагу присутні на заході приділили обговоренню організаційних моментів проведення ректорських олімпіад за профілем для учнів 11 класів. Більш детально про цей новий формат роботи представників університету з майбутніми абітурієнтами можна дізнатися за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=38020&lang=ukr&news_code=ogolosheno-nabir-na-pidgotovchi-kursi-znu38020-ukr Заступників деканів попросили звернути особливу увагу на те, що реєстрація задля участі в цих олімпіадах триватиме до 7 лютого 2017 року.
Наприкінці заходу Юлія Паскевська подякувала учасникам зібрання за плідну роботу та побажала, аби наступний, 2017, рік був сповнений для них новими досягненнями та здобутками й натхненною працею на благо Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко