Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ провели чергове засідання студентського World Caffe

Студенти ФСУ провели чергове засідання студентського World Caffe

Студенти ФСУ провели чергове засідання студентського World Caffe
24.12.2016 12:26 Все Головні новини Факультети Соціології та управління

На факультеті соціології та управління організували й провели ділову гру для студентів Запоріжжя – у рамках World Caffe. Організатором виступив науковий сектор факультету под керівництвом голови НТСА ФСУ, студентки 3 курсу («Соціальна робота») Сніжани Бондаренко. Треба також згадати, що другий рік поспіль роботою World Caffe на ФСУ керує активістка наукового сектору факультету, студентка 4 курсу («Соціологія») Євгенія Крашевська.

Участь у засіданні студентського World Caffe взяли студенти ЗНУ та Запорізького державного медичного університету. Спочатку учасників зустрічі ознайомили з історією появи даного заходу. А вже після короткої прелюдії організатори пояснили правила проведення ділової гри. Студенти також мали змогу познайомитися один з одним. З учасників зібрання сформувалися команди, аби поспілкуватися і обговорити низку проблемних питань – у форматі ділової гри. Завдання передбачали кілька тем і динамічну роботу груп: студенти переходили від одного столика до іншого, аби встигнути обговорити всі представлені теми. Ведучий координував дії гравців.
Під час гри учасники висловлювали особисті думки, а також дізналися про погляди інших студентів, отримали змогу подискутувати і знайти однодумців. На завершення зустрічі модератори підбили підсумки, сформулювавши загальний висновок щодо результатів чергової зустрічі. Подібні засідання представники студентства вважають досить корисними, адже вони не тільки виховують ораторські якості гравців, а й формують коло спільних інтересів, актуалізують увагу молоді на проблемах, які мають вирішуватися спільними зусиллями.

Катерина Ковтун, студентка ФСУ