Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету фізичного виховання співпрацюють із обласним будинком дитини «Сонечко»

26.12.2016 08:47 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання практика благодійна діяльність

Представники кафедри фізичної реабілітації факультету фізичного виховання Запорізького національного університету уклали угоду Із Запорізьким обласним будинком дитини «Сонечко». Відповідно до неї, цей заклад стане базою для проведення ознайомчої та виробничої практик. Завдяки цій співпраці, студенти зможуть отримати теоретичні знання та практичні навички, необхідні для майбутньої професії.

Студенти 2 курсу денного відділення спеціальності «Здоров’я людини» в грудні під час проходження практики ознайомилися з матеріально-технічною базою дитячого будинку, його працівниками та вихованцями. При цьому вони приділяють велику увагу лікуванню дітей і вадами здоров’я та реабілітаційним заходах. Практика проходила під керівництвом доцентів кафедри фізичної реабілітації Лариси Потапової та Ганни Страколист і старшого викладача кафедри Олени Іванської. Представники ЗНУ проводили не лише реабілітаційні, але й культурні заходи для дітей.
До речі, представники студактиву факультету вже мають досвід волонтерської та благодійної діяльності. Їхня дієва допомога тим, хто її потребує, була неодноразово відзначена листами подяки на адресу кафедри.

Факультет фізичного виховання