Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК Ольга Шалімова виборола «золото» на Чемпіонаті України з боксу

Студентка ЕПК Ольга Шалімова виборола «золото» на Чемпіонаті України з боксу

27.12.2016 10:49 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

12 -17 грудня в м. Івано-Франківськ тривав Чемпіонат України з боксу серед дівчат та юніорок. На національній першості студентка 2 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Ольга Шалімова в черговий раз підтвердила, що є найсильнішою спортсменкою України.

Виступаючи у категорії до 48 кг, Ольга завоювала «золото» чемпіонату.
До цього спортсменка двічі ставала чемпіонкою України серед юніорок, а ось молодіжний чемпіонат України виграла вперше. Ольга представляє ФСТ «Динамо», ШВСМ і тренується в СК «Космос» під керівництвом Дмитра Орєхова та Владислава Ковпака. Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ вітає спортсменку та її тренера та бажає подальших перемог!

Економіко-правничий коледж