Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету влаштували цікаві конкурси для вихованців дитячого будинку м. Вільнянськ

Студенти біологічного факультету влаштували цікаві конкурси для вихованців дитячого будинку м. Вільнянськ

Студенти біологічного факультету влаштували цікаві конкурси для вихованців дитячого будинку м. Вільнянськ
27.12.2016 14:31 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет візит волонтерська діяльність

26 грудня представники біологічного факультету ЗНУ завітали до дитячого будинку м. Вільнянськ, аби привітати його вихованців із Новими роком. Ініціаторами поїздки виступили активісти студентської ради факультету.

Студенти подбали не лише про святкову цікаву програму, але й про новорічні подарунки для малих учасників свята. Діти щиро зраділи гостям та найбільше їм сподобалося, що студенти подбали, аби усі охочі змогли взяти участь у численних цікавих і веселих конкурсах і «заробити» винагороду. Так, студенти Анастасія Потебня й Андрій Абліцов разом із вихованцями закладу інсценізували відому всім казку про Курочку рябу. Весела імпровізована сценка викликала багато оплесків і захоплених вигуків серед глядачів. Владислав Балюра та Микита Іщенко стали ведучими веселих та кумедних конкурсів «М’ячики, що стрибають», «Плутаниця», «Пірамідка», «Повітряний волейбол» та багато інших. Участь у цих жартівливих змаганнях принесли немало радості, сміху, веселощів дітям.
Наприкінці зустрічі діти запросили студентів обов’язково завітати до них у гості ще раз. А персонал закладу щиро подякував студентам, які подарували їхнім вихованцям свято.

Біологічний факультет

Схожі новини