Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ нагородили за участь у конкурсі бізнес-проектів серед молоді

Студентів ЗНУ нагородили за участь у конкурсі бізнес-проектів серед молоді

Студентів ЗНУ нагородили за участь у конкурсі бізнес-проектів серед молоді
28.12.2016 10:13 Все Головні новини

27 грудня в Запорізькій міській раді відбулось нагородження учасників та переможців міського конкурсу бізнес-проектів серед молоді, який проводився департаментом спорту, сім’ї та молоді спільно з департаментом надання адміністративних послуг і розвитку підприємництва Запорізької міської ради в рамках програми розвитку малого та середнього підприємства у м. Запоріжжі. Серед учасників цього конкурсу були і студенти ЗНУ.

Зазначимо, що основною метою цього конкурсу було заохочення і підтримка молодих підприємців, сприяння економіко-правової підготовки молодих підприємців-початківців до діяльності в ринкових умовах та реалізація інтелектуального потенціалу молоді.
Сам конкурс бізнес-проектів серед молоді проходив у три етапи – семінар-тренінг, підготовка і написання бізнес-проектів, публічний захист роботи. Всього було представлено 24 бізнес-проекти різної спрямованості у сфері послуг, сервісу і виробництва.
Участь у церемонії нагородження учасників та переможців взяли представники департаменту спорту, сім’ї та молоді, а також департаменту надання адміністративних послуг і розвитку підприємництва Запорізької міської ради. Так, заступник міського голови Валерій Еделєв привітав присутніх і вручив учасникам грамоти та переможцям конкурсу почесні дипломи. Конкурсанти, які посіли призові місця (Євгенія Макаренкова – 1місце, Олексій Шульга – 2 місце, Софія Тараканова – 3 місце) також отримали сертифікати на грошові премії. Серед учасників, які представили Запорізький національний університет були студенти з факультету соціології та управління, менеджменту та філологічного факультету, а саме: студентка 3 курсу факультету соціології та управління Олександра Демидова, студентка 3 курсу факультету менеджменту Анастасія Оверченко, студентка заочного відділення магістратури факультету соціології та управління Євгенія Вольська, студентка 3 курсу факультету соціології та управління Сніжана Бондаренко, студентка 2 курсу факультету менеджменту Надія Жабицька, студент 2 курсу факультету менеджменту Тимур Бірюков, студентка 3 курсу факультету соціології та управління Олеся Коленко, студентка 3 курсу факультету соціології та управління Наталія Баранова, студент 4 курсу факультету соціології та управління Віталій Майборода, студент 4 курсу факультету менеджменту Владислав Гавриленко та студентка 2 курсу філологічного факультету Крістіна Єфімова.
Запорізький національний університет бажає молоді і надалі активно, енергійно і творчо втілювати свої ідеї та бізнес-проекти у життя, сприяючи розвитку і процвітанню нашого міста.

Конкурс бізнес-проектів