Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ влаштували Свято фонетики

Студенти ФІФ влаштували Свято фонетики

Студенти ФІФ влаштували Свято фонетики
28.12.2016 13:15 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології навчання свято

На факультеті іноземної філології провели сьоме Свято фонетики. Цей захід став традиційним для факультету. Його підготували для першокурсників студенти 3 курсу під керівництвом доцента кафедри англійської філології Олени Лужаниці.

Студенти, які вже вивчають дисципліну «Теоретична фонетика» представили власні знання у цікавій та інтерактивній формі молодим студентам, які лише почали вивчати основи практичної фонетики англійської мови. Останні продемонстрували набуті знання, а також проявили інтуїцію, моторику артикуляційного апарату, критичне мислення та показали власний кругозір і роботу в команді.
Студенти третього курсу готували це свято довго та старанно, аби передати молодшим власний досвід. Тепер можна бути упевненим, що усі присутні будуть пам’ятати, що таке ономатопія, як відрізнити британський акцент від американського чи авcтралійського, і як все ж таки правильно spell the word “conscious”.
Варто відзначити веселий, піднесений та передноворічний настрій створений на святі. Ялинки з мішури, яскраві написи, роботи орігамі – усе це створювало неформальну веселу атмосферу в університетській аудиторії. Більш того, студенти використовували велику кількість відео та аудіоматеріалів, карток зі словами, звуками, скоромовки, веселі та пізнавальні кліпи. Студенти власноруч підготували різноманітні призи, які дуже тішили першокурсників. Для того, щоб краще зрозуміти, чи вдалося свято, чи було цікаво на ньому, ми поспілкувалися з першим курсом: « Все дуже сподобалося та було на вищому рівні. Студенти дуже серйозно поставилися до підготовки, починаючи із прикрас, закінчуючи квестами та конкурсами. Недоліків, на мою думку, не було зовсім. Слід звернути велику увагу на вимову студентів: вона була дуже доброю. Якщо б не знав їх, подумав би, що іноземці. До речі, ми дуже зраділи великій кількості солодких призів», –жартуючи, відмітив Максим Хохлов.
Самі організатори свята ось, що кажуть про результати власної роботи: «Ми вже давно не працювали у команді усім курсом, але робота проходила досить злагоджено, усі зробили внесок заради того, щоб свято вийшло веселим і пізнавальним. Це великий досвід для нас, починаючи з організації, закінчуючи практикою англійської вимови та виступами перед великою аудиторією. До речі, першокурсники дуже розумні та кмітливі», – своїми враженнями з нами поділилася Юлія Білоконь.
«Як студенти третього курсу, ми можемо сказати, що організація свята зайняла багато часу та зусиль, але про усе це забуваєш, коли бачиш радість та посмішку на обличчі тих, для кого усе це робив», – зауважила Марія Боріна.

Факультет іноземної філології

Схожі новини