Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!
29.12.2016 13:20 Все Головні новини

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЗНУ!
Існує чудова традиція напередодні радісних і світлих зимових свят не лише вітати один одного та бажати щастя, але й озиратися назад, аби оцінити шлях пройдений за рік, відзначити його найважливіші віхи та підбити певні підсумки.

Згадуючи про головні події року, що минає, насамперед, маю відзначити, що, попри нелегкі для всієї нашої держави часи, університет обрав для себе шлях розвитку, дотримання європейських стандартів освіти, підготовки висококваліфікованих фахівців, які користуються попитом на сучасному ринку праці.
Активно розвивається у виші студентська наука, міцніють наукові школи університету, набирає обертів академічна мобільність викладачів і студентів. До вагомих успіхів вишу можна віднести й укладання міжнародної угоди про створення у 2017 році на базі ЗНУ Інституту Конфуція. Крім того, триває в університеті реалізація міжнародного проекту зі сприяння академічній доброчесності.
Упродовж року колектив ЗНУ велику увагу приділяв модернізації освітнього процесу, вдосконаленню та змістовному наповненню електронного контенту. Також важливим для колективу науковців завданням залишалося впровадження у освітній процес дистанційної форми навчання.
Недарма й вступна кампанія вкотре продемонструвала – ЗНУ довіряють, наш виш обирають найкращі абітурієнти регіону. Ми по праву пишаємося й розвитком студентського самоврядування, замотивованістю студентів. Їхня успішна волонтерська діяльність свідчить про те, що ми виховуємо не лише гарних фахівців, але й свідомих особистостей з активною громадською позицією.
Плідно функціонує нещодавно організований відділ проектної роботи, який встиг провести масштабні конкурси серед молоді. Урожайним видався рік і на спортивні перемоги, ми вболівали за наших вихованців у Ріо-де-Жанейро, на Чемпіонаті Європи.
У 2016 році відбулося зміцнення матеріально-технічної бази університету: завершилися масштабні ремонтні роботи у навчальних корпусах № 2 і № 6, тривають роботи й у корпусі № 3. Ми провели реорганізацію комп’ютерного парку, відкрили мультимедійну аудиторію Економіко-правничого коледжу, устатковану новітнім обладнанням.
Тож, підбиваючи підсумки року, що минає, щиро дякую Вам за натхненну працю на благо університету та зичу, аби новий, 2017, рік був таким же щедрим на здобутки та досягнення. Сил та натхнення вам задля спільної праці та поступу до нових вершин!

З повагою ректор ЗНУ
Микола Фролов