Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті триває профорієнтаційна робота

На філологічному факультеті триває профорієнтаційна робота

На філологічному факультеті триває профорієнтаційна робота
29.12.2016 10:46 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність зустріч

Викладачі філологічного факультету ЗНУ Ірина Бакаленко та Юлія Кравченко зустрілися зі старшокласниками, які навчаються на безкоштовних підготовчих курсах благодійного фонду «Карітас Запоріжжя».

Ірина Бакаленко презентувала школярам інформацію про основні етапи проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 та особливості цьогорічного вступу до вищих навчальних закладів, розповіла про важливість участі у пробному тестуванні та різноманітних заходах університету для абітурієнтів. Особлива увага присутніх на зустрічі була зосереджена на питаннях підготовки школярів до написання тесту з української мови та літератури, адже саме цей тест є обов’язковим при вступі на будь-який напрям підготовки та у будь-який навчальний заклад. Тому інформація про особливості тестових завдань, типові помилки та форми підготовки до написання тестів зацікавила майбутніх абітурієнтів.
Юлія Кравченко ознайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями й перевагами навчання за спеціальностями філологічного факультету, акцентуючи увагу на важливості замислитися вже сьогодні над питаннями: яку професію обрати, можливості працевлаштування та подальшого кар'єрного зростання.
Інформативний матеріал, представлений у презентації викладачів університету, викликав жвавий інтерес серед учнів. Вони долучилися до активного діалогу, ставили запитання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх абітурієнтів. Серед них були питання про вартість навчання на факультеті та наявність бюджетних місць; про посади, що можуть займати студенти після закінчення університету. Також під час розмови йшлося про умови вступу, перелік необхідних документів та обов’язкових сертифікатів; про можливість отримання більш детальної інформації тощо.На свої питання учні отримали змістовні відповіді.

Філологічний факультет

Схожі новини