Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології влаштували творчий вечір для талановитих студентів

На факультеті іноземної філології влаштували творчий вечір для талановитих студентів

На факультеті іноземної філології влаштували творчий вечір для талановитих студентів
11.01.2017 09:25 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології студентське дозвілля свято

У кав’ярні «Тетянин день» провели «Magic moments» – літературний вечір, організований студенткою 3 курсу факультету іноземної філології Ліною Ващенко. Це – уже другий захід у рамках нового проекту «IN2CULTURE», організаторами якого є студентки-активісти Анастасія Дячкіна та Марія Баклицька.

Під час заходу талановиті студенти ФІФ декламували не тільки вірші відомих авторів, але і свої власні. На сцені виступило більше десяти студентів, усіх їх гучними оплесками зустрічали глядачі та інші учасники. Родзинкою свята став виступ став Тетяни Фанагей, яка зараз навчається у Франції, але завітала додому на новорічні свята.
Присутні зазначили, що захід пройшов у дуже затишній та святковій атмосфері. Зала була прикрашена новорічними гірляндами, а на столах горіли тематичні свічки. Усіх охочих пригощали какао з маршмеллоу та печивом. Наприкінці заходу лунали пісні під гітару, до їхнього виконання охоче приєдналося багато глядачів.
Організатори запевнили, що у їхніх планах на 2017 рік організація багатьох творчих вечорів, де б студенти ЗНУ змогли розкрити свої таланти та поділитися своєю творчістю з публікою.

Факультет іноземної філології

Схожі новини